Zapraszamy na Wielki Finał Projektu Kalejdoskop

Uczestnicy Projektu Kalejdoskop zapraszają na Wielki Finał, który odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2016 roku
w godz. 12 – 14 w Kinokawiarni Falenica przy ul. Patriotów 44 A (budynek stacji).

W trakcie finału zapraszamy również na pyszny, zdrowy poczęstunek!

12920349_1574474959532392_5477848106506326435_n

Co się będzie działo?

Pokażemy nasze projekty związane za takimi zagadnieniami jak: TOLERANCJA, DYSKRYMINACJA, MOWA NIENAWIŚCI, PRAWA CZŁOWIEKA. Będą to nasze działania multimedialne, graficzne, plakaty, teksty, galerie fotografii.

Najmłodsi z nas zaprezentują jak można mówić o prawach człowieka za pomocą sitodruku. Opowiedzą też o swoim projekcie dot. poznawania innych kultur, narodów, zaprezentują maski etniczne.

Starsi pokażą zrobioną od początku do końca własnoręcznie profesjonalną gazetę o prawach dziecka oraz przedstawią serię fotostory dotyczącą sytuacji, które zdarzają się w życiu wielu dzieci trafiających do Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii.

Najstarsi z nas pochwalą się projektem multimedialnym – fotokast dotyczącym praw człowieka oraz filmem na temat hejtowania.

W ramach sąsiedzkiej przyjaźni przewidujemy występ muzyczny wychowanek ze Schroniska dla Nieletnich i Zakładu Poprawczego dla dziewcząt w Warszawie-Falenicy.

W śród gości będzie także: Maria Holzer – Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży, Elżbieta Czyż – Helsińska Fundacja Praw człowieka, Danuta Kuroń – Fundacja Edukacyjna Jacka Kuronia.

Kiedy i gdzie?

22 kwietnia 2016 roku (piątek), w godzinach 12-14
KINOkawiarnia Stacja Falenica,  ul. Patriotów 44A (budynek stacji kolejowej)

Wielki Finał Projektu Kalejdoskop