Grupa rozwojowa dla rodziców

Fundacja Mederi realizuje, współfinansowany przez m.st. Warszawę, program mający na celu  zapewnienie specjalistycznej pomocy dla dzieci i rodzin dotkniętych przemocą, realizowany w latach 2021 – 2024.

W ramach tej, bezpłatnej dla mieszkańców Warszawy oferty, odbywają się grupy rozwojowe dla rodziców i opiekunów. Są one prowadzone  równolegle w tym samym czasie co grupy rozwojowe  dla dzieci w wieku 8-10 lat po doświadczeniach przemocy.

Grupa dla dzieci i rodziców odbywa się w poniedziałki w godzinach 18 -19.30 w okresie marzec – czerwiec w siedzibie Fundacji Mederi, przy ul. Złotej 7/20 w Warszawie.

Grupa dla rodziców

W ramach 10 spotkań rodzice i opiekunowie mają możliwość m.in.:

• zwiększyć umiejętności wychowawcze i zdobyć narzędzia do reagowania
  • zrozumieć potrzeby i emocje swojego dziecka
  • zwiększyć wiedzę na temat wpływu przemocy na rozwój i zachowanie dziecka
  • zwiększyć kompetencje w komunikacji z dzieckiem, które doznało przemocy
  • uzyskać wsparcie i możliwość korzystania z doświadczeń innych rodziców

UWAGA! Rekrutacja do grupy edycja 2023  rozpocznie się w styczniu 2023 r.  Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu.

tel. 22 111 00 36, 505 576 189,

e-mail: kontakt@fundacjamederi.pl

osobiście po wcześniejszym umówieniu spotkania

lub poprzez formularz kontaktowy.

projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa