Grupa rozwojowa dla dzieci w wieku 8-10 lat.

Fundacja Mederi realizuje, współfinansowany przez m.st. Warszawę, program mający na celu zapewnienie specjalistycznej pomocy dla dzieci i rodzin dotkniętych przemocą, realizowany w latach 2021 – 2024. W ramach tej, skierowanej dla mieszkańców Warszawy, oferty odbywają się dwie – równolegle w tym samym czasie – grupy rozwojowe. Jedna dla dzieci w wieku 8 – 10 lat które  doświadczyły przemocy, druga dla ich rodziców i opiekunów.

Grupa dla dzieci i rodziców odbywa się  w poniedziałki w godzinach 18 – 19.30  w okresie marzec –  czerwiec w Warszawie  przy ul. Złotej 7/20.

Grupa rozwojowa dla dzieci

W ramach 10 spotkań dzieci mają możliwość:

• zwiększyć poczucie własnej wartości, poprawić akceptację siebie i własnego ciała

• nauczyć się lepszego radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi oraz interpersonalnymi

• zwiększyć umiejętności rozpoznawania uczyć, nauczyć się konstruktywnego wyrażania emocji

• nabyć strategii radzenia sobie z trudnymi sytuacjami

Rekrutacja do grupy edycja – 2023 odbędzie się w okresie styczeń – luty 2023 roku.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnej edycji zapraszamy do kontaktu.

tel. 22 111 00 36, 505 576 189, (sekretariat czynny: pon.-pt. w godz. 9.00-15.00)

e-mail: kontakt@fundacjamederi.pl

formularz kontaktowy: