Wsparcie telefoniczne w czasie pandemii

Fundacja Mederi oferuje bezpłatne telefoniczne wsparcie dla:

– Rodziców którzy przebywają ze swoimi dziećmi w odizolowaniu co może powodować wiele trudności i napięć.

– Dla osób przeżywających kryzys psychiczny w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, m.in. silny lęk, obniżenie nastroju.

W fundacji Mederi dla osób w kryzysie psychicznym adyżurują psychologowie, pedagodzy, terapeuci, lekarz pediatra i prawnik gotowi do wysłuchania, pomocy i wsparcia.

Jako organizacja pozarządowa chcemy pomagać w tym trudnym czasie w miarę naszych możliwości, wszystkim tym, dla których ostatnie dni (i pewnie następne tygodnie) są bardzo trudne, wyczerpujące fizycznie i psychicznie.

W sytuacji kryzysu psychicznego od poniedziałku do piątku między 11.00 a 13.00, można zadzwonić na telefon Fundacji Mederi 22 111 00 36, 505 576 189

Kontakt mailowy kontakt@fundacjamederi.pl

Grafik dyżurów telefonicznych: