Od września w Fundacji Mederi

Zakończyliśmy grupy rozwojowe dla rodziców i dzieci po doświadczeniu przemocy – edycja 2023. Bardzo dziękujemy za liczne uczestnictwo i aktywny udział w spotkaniach. Rekrutacja do następnej edycji rozpocznie się wraz z nowym rokiem –  w styczniu 2024. Tymczasem już teraz zapraszamy do śledzenia informacji o nowych przedsięwzięciach Fundacji Mederi. Będą one realizowane już od września. Wkrótce opublikujemy więcej informacji tak na stronie jak i na profilu Facebook Fundacji Mederi.

Oczywiście cały czas realizujemy projekt, współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa, w ramach którego udzielamy bezpłatnej pomocy psychologicznej dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, które doświadczyły przemocy. W ramach tego projektu można również skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.