Napisaliśmy projekt!

Nazywa się „Kalejdoskop”. Historia jego powstania sięga głęboko, daleko a nawet ma międzynarodowy akcent, gdyż trochę powstawał w Warszawie a trochę w Gruzji. Jest w nim dużo dobrej energii i zapowiedź fajnej zabawy. Zapewne udzieliło mu się to za sprawą magicznych widoków z perspektywy tarasu w Batumi, kiedy o świcie Morze Czarne wyglądało najpiękniej…

No ale nie odpływajmy… Wniosek dopiero złożny! Trzymajmy kciuki.

Wniosek złożyliśmy w ramach Programu „Obywatele dla Demokracji” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Fundusze te są formą bezzwrotnej pomocy udzielanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein 15 państwom członkowskim Unii Europejskiej z Europy Środkowej i Południowej w celu zmniejszenia różnic ekonomicznych i społecznych w państwach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

W Polsce Program wdrażany jest przez Fundację im. Stefana Batorego w partnerstwie z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży.