CEGIEŁKA TERAPEUTYCZNA

Fundacja Mederi poszukuje darczyńców dla 5 osób będących w terapii długoterminowej w celu zapewnienia tym osobom dalszego wsparcia terapeutycznego. Stąd też powstał pomysł poszukania wsparcia u ludzi „dobrej woli”, chętnych do pomocy innym. Objęcie naszych pacjentów opieką poprzez wsparcie terapeutyczne pozwala im uporać się z trudnościami, które są konsekwencją doznawanej krzywdy. Zrozumienie tego co ich spotkało i praca nad sobą prowadzą do życia, w którym świadomie funkcjonują. Przedstawiamy 5 cegiełek terapeutycznych: każdą z nich może wykupić sponsor dla konkretnej osoby dla osiągnięcia celu terapeutycznego przedstawionego na cegiełce. Jedna cegiełka to prowadzenie 10-cu jednogodzinnych sesji terapeutycznych.

Darczyńca otrzyma podziękowanie od Fundacji Mederi wraz z cegiełką i symbolicznym złotym medalem!

1 cegiełka = 10 sesji x 80 zł = 800 zł

W zamian za okazane wsparcie możemy zaoferować umieszczenie nazwy Państwa firmy:

– jako Sponsor na tablicy informacyjne w siedzibie Fundacji

– wpisanie na stronę internetową (nazwiska/logo) w zakładce Nasi Przyjaciele Sponsorzy

Istnieje możliwość odliczenia darowizny za cegiełkę przy rozliczeniu podatkowym, a co za tym idzie, zapłacenie niższego podatku.

Fundacja Mederi – Organizacja Pożytku Publicznego

Nr KRS: 0000174444

Konto bankowe: PKO BP SA 07 1020 1026 0000 1202 0020 6250 tytuł przelewu: Darowizna – cegiełka nr…

Cegiełka nr 1 : Psychoterapia pozwala mi na budowanie bezpiecznego domu dla siebie i moich dzieci