Zwyciężyliśmy! „Kalejdoskop” będzie realizowany!

„Szanowni Państwo.
Mamy przyjemność poinformować, że Państwa wniosek został wysoko oceniony i – po dopełnieniu niezbędnych formalności – zostaną Państwo zaproszeni do podpisania umowy o dotację.
Listę organizacji, które zostały zaproszone do realizacji projektów publikujemy na stronie programu: www.ngofund.org.pl

Duży sukces. Spośród blisko 900 wniosków złożonych w naszym obszarze tematycznym: „Dzieci i młodzież” rekomendowanych do finansowania jest tylko 44 wnioski, w tym nasz „Kalejdoskop”. Bardzo jesteśmy dumni.

Zabieramy się teraz za sprawy formalne i jeśli wszystko pójdzie dobrze z realizacja startujemy 2 lutego 2015 roku.

Projekt będzie realizowany w ramach Programu „Obywatele dla Demokracji” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

W Polsce Program wdrażany jest przez Fundację im. Stefana Batorego w partnerstwie z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży.