Wsparcie dla mam – ciąża i okres poporodowy

Wsparcie dla mam - ciąża i okres poporodowy

Wsparcie dla mam

(ciąża i okres poporodowy)

Wsparcie psychologiczne skierowane do kobiet w sytuacji:

• stanów lękowych związanych m.in. z przebiegiem ciąży, porodem, narodzinami dziecka, chorobą
  • zaburzeń nastroju związanych z ciążą i narodzinami dziecka
  • trudności w odnalezieniu się w roli matki, silnej frustracji
  • problemów z karmieniem piersią (np. niechęcią, lękami, obawą przed silnym przywiązaniem dziecka)
  • trudności w relacji z dzieckiem, niepanowania nad złością, odczuwania silnego poczucia winy
  • depresji poporodowej

Koszt konsultacji: 120 zł

Zapisy: tel. 22-111-00-36, 509-417-361, kontakt@fundacjamederi.pl

mgr Małgorzata Kuszyk-Riley – studia skończyłam we Francji jako magister nauk społecznych i psychologii na Uniwersytecie Paris V Descartes w Paryżu, następnie ukończyłam czteroletnią podyplomową szkołę psychoterapeutyczną w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie.

Praktykę zawodową zdobywałam we Francji i w Polsce w placówkach pomagającym osobom dorosłym i dzieciom m.in. z zaburzeniami psychicznymi, doświadczającym przemocy, borykającym się z trudnymi sytuacjami życiowymi. Mam również doświadczenie i wiedzę w pracy nad relacją matka-dziecko, oraz w obszarze obserwacji niemowląt.

Osobiście jestem matką dwójki dzieci, co również wpłynęło na moją świadomość jak ważne jest wsparcie dla kobiet w okresie okołoporodowym. Pracuję również w j. francuskim.