Darmowy program do rozliczania podatku

Zapraszamy do korzystania z darmowego programu do rozliczania podatku (PIT). Dzięki niemu możecie Państwo prosto i szybko przygotować rozliczenie, jednocześnie pomagając potrzebującym dzieciom! Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.

button_2_200x135px

Co sprawia, że program pity 2013 jest tak chętnie stosowany do rozliczenia podatku?

• intuicyjna i prosta obsługa programu – deklarację wypełnia się nawet w 5 minut
  • program pity 2013 zawiera komplet deklaracji podatkowych i załączników tak, by każdy rozliczył się fiskusem
  • program dostępny w dwóch wersjach: instalacyjnej oraz internetowej (nowość!), dzięki czemu z programu mogą korzystać internauci i użytkownicy systemów: Windows, Mac OS, Linux
  • możliwość wyboru drogi sporządzenia zeznania podatkowego – aktywne deklaracje oraz kreator prowadzący „krok po kroku”
  • sprawna wysyłka e-deklaracji
  • system e-deklaracji rozbudowany jest o obsługę najczęstszych problemów przy wysyłce elektronicznej
  • program PIT FORMAT jest jednym z najczęściej pobieranych aplikacji na onet.pl
  • automatyczna, bezpieczna aktualizacja programu – program jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami

Rozliczenie pit 2013 – program PIT FORMAT

PIT program firmy FORMAT jest także chętnie wykorzystywany do rozliczania pit przez biura podatkowe, kancelarie podatkowe oraz księgowych. Wersja BIURO to profesjonalny program przeznaczony do komercyjnego wykorzystania celem rozliczania pit sporządzania i drukowania deklaracji podatkowych oraz ich korekt z możliwością wysyłki e-deklaracji (z podpisem elektronicznym i bez podpisu). Ze społecznego punktu widzenia „odpis 1 %” to ważny element rocznego rozliczenia podatkowego. Obowiązkiem każdego obywatela składającego pity powinno być przekazanie 1% swojego podatku na rzecz jednej z Organizacji Pożytku Publicznego. PIT FORMAT od lat wspomaga OPP w pozyskiwaniu 1 procent odpisu podatkowego.

Od dwudziestu lat dostarczamy oprogramowanie księgowo-podatkowe ułatwiające prowadzenie biznesu. Mając w tej dziedzinie olbrzymie doświadczenie, stworzyliśmy nadzwyczaj intuicyjny, a jednocześnie bogaty funkcjonalnie program do rozliczeń rocznych. Teraz pity i rozliczenie 2013 będzie łatwe dla podatników i korzystne dla fundacji i stowarzyszeń.