Nabór do młodzieżowej grupy terapeutycznej

FUNDACJA MEDERI
ogłasza nabór do
MŁODZIEŻOWEJ GRUPY TERAPEUTYCZNEJ (15 – 18 lat )

KOGO ZAPRASZAMY?
Grupa jest przeznaczona dla osób, które chciałaby poznać i zrozumieć siebie, swoją indywidualność, oraz relacje z bliskimi. Dedykujemy ją młodzieży, która nie jest pewna własnej wartości, czuje się nierozumiana, osamotniona, przeżywa często smutek bądź gniew i która jest gotowa do pracy nakierowanej na samopoznanie, wzrost samooceny, radzenie sobie z pojawiającymi się uczuciami oraz tworzenie bardziej satysfakcjonujących kontaktów z ludźmi ( rodziną i rówieśnikami).

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?
Grupa będzie liczyć maksymalnie 10 osób.
Czas trwania sesji grupowej ( 2×45 minut z 15 minutową przerwą.)
Zaczynamy w momencie zebrania pełnego składu grupy (przewidywany czas październik/listopad 2018), zakończymy w czerwcu 2019.
Przed przyjęciem do grupy obowiązywać będą minimum dwie konsultacje indywidualne (dla nastolatka i jego rodziców).

PŁATNOŚCI.
Konsultacja indywidualna: 100 złotych (50 minut)
Koszt jednej sesji grupowej: 80 złotych (płatność w ratach jedno lub trzymiesięcznych)

PROWADZĄCY PSYCHOTERAPEUCI:
Kowalczyk Agnieszka: psychoterapeuta Gestalt, psycholog
Koczyk Agnieszka: psychoterapeuta psychodynamiczny i systemowy

MIEJSCE :
SIEDZIBA FUNDACJI MEDERI, ŚRÓDMIEŚCIE, ZŁOTA 7/20
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY POD NUMERAMI TELEFONÓW:
Koczyk Agnieszka 506 141 571
Kowalczyk Agnieszka 502 166 715