Już 15 czerwca rusza cykl webinariów dla rodziców dzieci przedszkolnych!

Podczas 7 webinariów uczestnicy będą mieli możliwość podnieść swoje kompetencje wychowawcze i społeczne w takich obszarach jak radzenie sobie z trudnymi emocjami dziecka, z bezradnością, frustracją i złością rodzica, z kolejnymi etapami rozwoju dziecka, z relacjami z rodzicami i komunikacją między członkami rodziny, z wpływem systemu rodzinnego na rozwój dziecka. Zgłoszenia na webinaria przyjmowane są poprzez formularz kontaktowy. Serdecznie zapraszamy!

Plakat reklamowy
webinaria dla rodziców

Zgłoszenie na webinaria dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

1. Imię i nazwisko uczestnika:

2. Adres mailowy uczestnika:

3. Telefon kontaktowy uczestnika:

PO ZAKWALIFIKOWANIU PAŃSTWA ZGŁOSZENIA ZOSTANIE PRZESŁANA MAILEM INFORMACJA O ZAKWALIFIKOWANIU NA WARSZTATY ORAZ LINK DO LOGOWANIA NA ZOOMIE.

KLAUZULA INFORMACYJNA - PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    a) Administratorem danych osobowych jest Fundacja Mederi z siedzibą w Warszawie (04-736) ul. Al.
    Dzieci Polskich 20,
    b) Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia rejestrację i udział w
    warsztatach umiejętności wychowawczych,
    c) Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art.6 RODO
    d) Dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w warsztatach, ich organizacji, ewaluacji,
    sprawozdawczości i rozliczenia i w niezbędnym do tego zakresie.
    e) Istnieje prawo wycofania zgody w dowolnym momencie w formie pisemnej, a wycofanie zgody nie
    wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej
    wycofaniem,
    f) Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody lub przez okres niezbędny do
    realizacji powyższych celów, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy
    prawa powszechnie obowiązującego,
    g) Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo żądania od Administratora dostępu do
    swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo
    wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną informacji o organizowanych szkoleniach i innych formach działalności prowadzonych przez Fundację Mederi.